a
Jsme společnost zabývající se se pestrou škálou služeb pod jednou střechou. Naše společnost Fizergroup s.r.o. se dělí na jednotlivé divize. Exportní balení, balící a logistické centrum, vyrábíme vysněné kuchyně a nábytek na míru, zajišťujeme stavební činnosti od A-Z.
+420 777 498 418

fizer@fizergroup.cz

FIZER GROUP s.r.o.

Pražšká 647/158, Brno – Bosonohy, 642 00

Top
 

Naše služby

Jsme stavební společnost s velkou řadou služeb pod jednou střechou. Zaměřujeme se na stavby, exportní balení a zprostředkováváme vysněný nábytek na míru. Respektujeme Vaše požadavky a proto ke každému klientovi přistupujeme indvividuálně.

Exportní balení

Nabízíme Vám kvalitní přepravu zboží tak, aby se Vaše výrobky dostaly bez poškození a problémů na místo určení kdekoliv na světě. Zboží od Vás převezmeme, zabalíme a předáme přepravci.

Více

Interiéry

Divize stolárna zprostředkovává originální nábytek na míru. Spolupracujeme s designerským studiem ``Mämā design Brno``. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně.

Více

Stavební společnost

Bouráme, stavíme, zvelebujeme byty rekonstrukcí, obkládáme koupelny, kuchyňské kouty, pokládáme podlahy a nebo vylepšujeme byty, komerční prostory dle Vašich přání.

Více